b2evolution

Dagiakalbė daugiavartotojiška universali dienoraščio sistema

Versija: 1.8.7

Galimos šio puslapio kalbos:

Atnaujinimas iš Cafelog/b2 (originali b2)

Prieš pradedant, atsiminkite, kad kai kurios b2evolution savybės, reikalauja, kad susipažintumėt ir sutiktumėt su Naudojimosi sąlygomis.

Atnaujinimo procesas buvo išbandytas su b2 versijomis 0.6.1 ir 0.6.2. Tačiau, mes tikime, kad versijos 0.5.x gali būti atnaujintos be problemų. Taigu, jei jūs naudojate senesnę b2 versiją, galite bandyti atnaujinimą be baimės. Blogiausia kas gali atsitikti, tai, kad atnaujinimo programa, nesupratusi jūsų duomenų, praneš apie klaidą, nesugadindama duomenų.

Tačiau kaip visada, būtų protingiau, kad jūs prieš pradėdami atnaujinimą, išsaugotumėt savo svetainės duomenų bazės kopiją.

Kai tik išarchyvavote b2evolution archyvą:

 1. Savo serveryje suraskite Cafelog/b2 priklausančią mysql duomenų bazę. Norėdami atnaujinti, privalote naudoti tą pačią ir b2evolution programai.. Neišsigąskite, b2evolution nesugadins jūsų Cafelog/b2 lentelų ir duomenų jokiu būdu!

  Pastaba Nr.1: Jei jūs nekeitėte konfigūravimo failo, b2evolution lentelės bus su priešdėliu evo_ . Jūs be baimės galite naudoti jau egzistuojančią duomenų bazę, nebent jau turite instaliavę programą, naudojančią lenteles su tokiu pat priešdėliu. Pvz., Cafelog/b2 naudoja lenteles su priešdėliu b2. Jūsų egzistuojančios lentelės nebus paliestos.
  Pastaba Nr.2: Kodėl ta pati duomenų bazė? Todėl, kad mes naudojame greitą ir saugų SQL procesą duomenų kopijavimui, tačiau jis gali būti vykdomas tik vienoje duomenų bazėje.
 2. Nusiųskite b2evolution failus į savo serverį.

  Pastaba: Reikia siųsti tik katalogo /blogs turinį. Jei norite, kad b2evolution būtų kaip jūsų svetainės pagrindinė valdymo sistema, nusiųskite /blogs ktaloge esančius failus į savo svetainės pagrindinį katalogą. Kitu atveju, geriausia siųsti failus į pakatalogį, pvz. /b2evo, tam, kad kol geriau susipažinsite su b2evolution sistema, jūsų egzistuojantis Cafelog/b2 dienoraštis veiktų be sutrikimų.

  tarkim, kad jūs perkelėte failus iš katalogo blogs į http://yoursite.com/b2evo ...
 3. Paleiskite instaliavimo programą serveryje. Ji yra http://yoursite.com/b2evo/install kataloge. Tada, paprasčiausiai sekite instrukcijas.

  Instaliavimo programa paklaus jūsų keletos klausimų, sukurs reikalingas duomenų bazės lenteles, nukopijuos duomenis iš b2 į b2evo lentelę ir sukonfiguruos b2evolution.
 4. Patikrinkite, kad įsitikintumėt, jog instaliacija pavyko.
 5. Viešame serveryje (internete) rekomenduojame, kad jūs ištrintumėte /install katalogą.
 6. Peržiūrėkite žinyną ar forumus ir rasite informacijos apie b2 šablono konvertavimą į b2evolution formatą.
 7. Po instaliacijos galbūt jūs norėtumėte, kad mes susipažindintume jus su keleto keblių klausimų sprendimais (online žinynas).
oficiali svetainė · GNU GPL licensija · susisiekti: François PLANQUE